• Deň zeme 2024
          • 25.04.2024
          • Deň zeme 2024

•

Do osláv Dňa Zeme sa opäť zapojila celá škola. Začali sme výzvou, v rámci  ktorej deti mohli odovzdať svoje návrhy na skrášlenie okolia, či ekologickejšie fungovanie školy. Tie najzaujímavejšie boli odmenené. Pondelok 22. 4. sme venovali rovesníckemu vzdelávaniu. Žiaci druhého stupňa pripravili aktivity pre žiakov prvého stupňa. Podľa ročníkov sa venovali témam ODPAD, ZVIERATÁ A RASTLINY, VODA a MOJA EKOSTOPA. Že sa im to podarilo, sa môžete presvedčiť vo fotogalérii. Mladší žiaci pokračovali v projektovom vyučovaní. Niektoré z aktivít nájdete na nástenkách vo vestibule. Aby sme nezostali len pri zelených slovách, pripravujeme akciu, do ktorej sa budete môcť zapojiť. Čoskoro sa o nej dozviete.