• Rada školy

• Členovia rady školy v tomto školskom roku:

zástupcovia pedagogických zamestnancov ZŠ:     Pavlíková Jozefa, Mgr. - predseda RŠ

zástupcovia pedagogických zamestnancov MŠ:    Šupová Ľubica, Mgr.

zástupcovia nepedagogických zamestnancov:       Laburdová Zuzana

zástupcovia rodičov ZŠ:                                          Kornaj František, Ing.

Galajda Silva, PhDr.

Gabriela Slavkovská

zástupcovia rodičov MŠ:                                         Jelínková Anežka

zástupcovia za zriaďovateľa:                                   Pčola Štefan, Mgr.

Brenišin Peter, MUDr.

Schlosserová Anna