Usmievanka

26.06.2023 09:46

...dnešný deň 23.6.2023 bol v našej škôlke naozaj výnimočný...Najprv sa so škôlkou lúčili naši predškoláci-lienky a ježkovia, no a potom... o 10 hodine sa rozkrútil pesničkový kolotoč...Kto ho roztočil? no predsa deťom známaUsmiatyUSMIEVANKAUsmiaty Naša p.zástupkyňa Marika deťom zaplatila vstupenku na tento hudobný kolotoč a veru toto prekvapenie, na  záver školského roka, deti veľmi potešilo... USMIEVANKA sa najskôr predstavila pesničkou o sebe, zagratulovala našim predškolákom, že už budú prváci a potom všetkých potešila veselými pesničkami...cestovali sme spolu vláčikom, zaspievali si pesničku o písmenkách, o zúbkoch, o čarovnom slovíčku,,ďakujem" aj o zvieratkách z džungle, zatancovali sme si spolu ,,kačací tanec" Čo vám poviem...pesničky sa z jej čarovnej kapsičky len tak sypali a deti, ale aj p.učiteľky tancovali a veselo si spievali...ĎAKUJEME USMIEVANKA,ĎAKUJEME naša škôlka...tešíme sa na leto a prázdninyÚžasný

Farebný chodník

26.06.2023 09:45

My včielky, sme sa rozhodli urobiť radosť všetkým deťom a v slnečnú sobotu 17.6.2023 sme zo starého chodníka na našom krásnom šk. dvore urobili-teda vymaľovali nový, veselý, farebný...Nech aj skákanie je pre deti veselou hrou, a keď si pri tom precvičia aj farby, počítanie a abecedu tak ešte o radosť viac.

Dopravná súťaž

23.06.2023 07:06

DOPRAVNÁ SÚŤAŽ

Dňa 13. júna sa predškoláci z našej materskej školy zúčastnili  dopravnej súťaže, ktorá sa konala v Materskej škole na ulici Podtatranskej a dopravnom ihrisku pri ZŠ Komenského.  Bola to pre deti skvelá príležitosť overiť si teoretické vedomosti, ale aj praktické zručnosti v oblasti dopravnej výchovy.

Pochod náučným chodníkom

16.06.2023 11:19

Pochod náučným chodníkom

Dňa 13. Júna 2023 sa v našej škôlke uskutočnilo zábavne dopoludnie pre deti MŠ, kde sa deti spolu s učiteľkami zúčastnili  poznávania prírody okolo nás. Deti spoznávali na obrázkoch stromy, kvety, liečive byliny    a rôzne  živočíchy. Ale aj priamym pozorovaním a plnením daných úloh na jednotlivých stanovištiach. Za splnenie jednotlivých  úloh deti boli odmenené malým darčekom a spoločne sme sa rozlúčili  piesňou a tancom  „ Keď si  šťastný“.

Evička nám Ochorela

08.06.2023 07:16

Evička nám ochorela... Našťastie však nie naša pani kuchárka. J Je to názov zdravotníckej súťaže, ktorá sa konala v spolupráci s Červeným krížom v našej materskej škole na Okružnej ulici. Jej hlavnou úlohou je, aby deti predškolského veku získali poznatky o prvej pomoci, ochrane zdravia a o zdravom spôsobe života. Súťaže sa zúčastnili družstvá predškolákov z rôznych popradských materských škôl a spoločne si tak precvičili čo už vedia... a čo nevedeli, to sa dozvedeli. Keďže počasie sa s nami trošku zahralo, tak sa súťaž nakoniec presunula do telocvične. To nás však vôbec nevyviedlo z miery a o dobrú náladu sa nám postarali vynikajúce šišky, ktoré nám napiekli šikovné pani kuchárky ako sladkú odmenu.